95/10/29
تعداد نظرات:0
11:01
شماره مطلب:1395102921395
-A A +A

جلسه راهیان نور برگزار شد

در راستای هماهنگی و برنامه ریزی برای اعزام به مناطق عملیاتی جنوب کشور (راهیان نور جنوب) جلسه ای با حضور سردار کرمی فرمانده محترم سپاه انصار المهدی (عج) و معاون محترم پرورشی و فرهنگی اداره کل در سالن ولایت سپاه انصار المهدی برگزار شد.

به گزارش زنجان بیست،در ابتدای جلسه سردار کرمی فرمانده محترم سپاه انصار المهدی (عج) از تلاش های صورت گرفته توسط آموزش و پرورش جهت اعزام حداکثری دانش آموزان به اردوی راهیان نور شمالغرب کشور تقدیر و تشکر نمود.

وی با اشاره به مرحله دوم اعزامها به مناطق عملیاتی جنوب کشور می باشد که از اوایل بهمن ماه به مدت 4 روز در هر مرحله اعزام شروع می شود گفت: امید است امسال نیز بتوانیم با استقبال گسترده دانش آموزان همچون مرحله قبل روبرو شویم. در ادامه جلسه عباسی معاون پرورشی و فرهنگی اداره کل آموزش و پرورش ضمن تقدیر و تشکر از عوامل اجرایی این برنامه معنوی گزارشی از اعزام دانش آموزان به مناطق عملیاتی غرب کشور بدین شرح ارائه نمود :در سال جاری اردوی راهیان نور در غالب 61 اتوبوس در ماه های مهر و آبان به مناطق عملیاتی شمالغرب کشور صورت گرفت که آمار دانش آموزان اعزامی و عوامل اجرایی به این اردو بطور دقیق 3000 نفر بدست آمد که 1227 نفر را دانش آموزان دختر و 1773 نفر آن را دانش آموزان پسر به خود اختصاص داده اند این مقام مسئول در مورد تفاوت اردوی امسال با سالهای گذشته اعلام کرد : به منظور آشنایی بهتر دانش آموزان با رشادت های رزمندگان هشت سال دفاع مقدس بروشوری با همکاری معاونت فرهنگی شهرداری تهیه گردید که 9 عملیات مهم جنگ هشت ساله و 4 یادمان منطقه عملیاتی شمالغرب را بصورت خلاصه وار تبیین می نماید این بروشور در بین 3000 نفر اعزام شده به مناطق عملیاتی شمالغرب کشور (کردستان ) توزیع گردید. در پایان جلسه سرهنگ احمدی تبار مسئول سازمان بسیج دانش آموزی سپاه انصار المهدی (عج) گزارشی از برنامه ریزی های صورت گرفته جهت اعزام دانش آموزان به مناطق عملیاتی جنوب کشور ارائه نمودند که مورد نقد و بررسی اعضای حاضر در جلسه قرار گرفت. معاونت پرورشی و فرهنگی اداره کل آموزش و پرورش استان

افزودن نظر جدید

انتشار دیدگاه به معنای تایید آن نیست . نظرات توهین آمیز منتشر نمی شود .
Image CAPTCHA
لطفا کاراکترهای تصویر را در کادر بالا وارد نمایید.