96/6/6
تعداد نظرات:0
10:08
شماره مطلب:13966628738
-A A +A
مصاحبه با دانش آموز مدال آور وقهرمان ابهری در مسابقات سوپرساباکی آسیایی

ما دانش آموزان باتحصیل، تهذیب و ورزش می توانیم پیرو راه شهدای مدافع حرم باشم

دانش آموز قهرمان سوپرساباکی ،گفت:ما دانش آموزان با تحصیل، تهذیب، ورزش می توانیم پیرو راه شهدای مدافع حرم باشیم.

دانش آموز بسیجی مهدی دودانگه موفق به کسب مدال نقره، کاتا مدال طلا و در کیک بکس مدال طلا  در مسابقات سالهای اخیر می باشد.

این مسابقات در شهر باکو پایتخت آذربایجان به مدت ۴ روز با حضور رزمی کاران برتر ۷ کشور برگزار شد.

مهدی دودانگه دانش آموزبسیجی ومدال آور رشته ورزشی سوپرساباکی فول کنتاکت در گفت وگو با خبرنگار زنجان بیست،افزود:رشته ،سوپر ساباکی رشته ورزشی کاملا نوینی است که تلفیقی از ورزش های شمشیر بازی ، کاراته و بدنسازی می باشد.

وی با اشاره به اهداءمدال طلای خود به شهدای گمنام ،الگوی خود را شهید حسین فهمیده عنوان داشت و گفت:همانطور که شهید فهمیده به خاطر کشورمان از جانشان گذشت ،من نیز این شهید را الگوی خود قرار داده ومدالم را به این شهدا هدیه دادم.

این دانش آموز با اشاره به ارزش والای مدافعین حرم ،خاطر نشان کرد:جریان پرفروغ مدافعان حرم در دفاع از کیان اسلام و ایران و حفظ امنیت در مرزهای اسلامی و کشورمان  می بایست توسط نوجوانان و جوانان ترویج یابد و خود پیرو راهشان باشند.

دودانگه با اشاره به حضور دانش آموزان در شبکه های اجتماعی ادامه داد:با ایجاد محتوای مناسب در فضای مجازی  میتوان دانش آموران و نوجوانان را به سمت ورزش و دین سوق داد.

این قهرمان  با اشاره به  اینکه پدرش علی دودانگه مشوق اصلی  و مربی در ورزش می باشد،گفت:پدرم موفق به کسب مدال های مختلف  در رشته سوپرساباکی فول کنتاکت شده است.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

انتهای پیام/

پورمجیدی

افزودن نظر جدید

انتشار دیدگاه به معنای تایید آن نیست . نظرات توهین آمیز منتشر نمی شود .
Image CAPTCHA
لطفا کاراکترهای تصویر را در کادر بالا وارد نمایید.