97/1/19
تعداد نظرات:0
12:25
شماره مطلب:139711933465
-A A +A

پایان کار ساخت نیم ضریح حرمین امامین عسکریین/ 40 قلم زن زنجانی در ساخت نیم‌ضریح همکاری داشته‌اند

رئیس ستاد بازسازی عتبات عالیات استان زنجان با اشاره به پایان کار ساخت نیم ضریح حرمین امامین عسکریین (ع) گفت: در ساخت این ضریح 40 قلم زن زنجانی با اساتید این حرفه همکاری داشته‌اند.

ذبیح‌الله بابایی در جریان بازدید مدیرکل صدا و سیمای استان از پایان کار ساخت نیم ضریح حرمین امامین عسکریین (ع) با تقدیر از عملکرد مدیران و کارکنان صدا و سیمای  استان در امر جذب کمک‌های مردمی و اطلاع رسانی از عملکرد این ستاد  اظهار کرد: تعامل رسانه استانی با این ستاد موجب افزایش کمک‌های مردمی و خیرین به ستاد بازسازی عتبات عالیات شده است.  


وی با اعلام اینکه کار ساخت نیم ضریح در زنجان به پایان رسیده است گفت: در ساخت این ضریح 40 قلم زن زنجانی با اساتید این کار همکاری داشته‌اند.
رئیس ستاد بازسازی عتبات عالیات استان زنجان با تاکید بر اینکه این ضریح از محل کمک‌های مردم استان ساخته شده است، گفت: مردم و خیرین استان می‌توانند برای بازدید از این نیم ضریح به ستاد بازسازی عتبات عالیات استان مراجعه کنند. مدیرکل صدا و سیمای مرکز زنجان در بازدید از نیم ضریح حرمین شریفین امامین عسکریین با تاکید بر اینکه ساخت این نیم ضریح در استان زنجان یک کار عظیم فرهنگی است، گفت: این برای هم استانی‌ها و همه مردم ایران افتخار بزرگی است.
مرتضی صفری با بیان اینکه صدا و سیمای مرکز زنجان برای انعکاس این کار عظیم همچون گذشته آمادگی کامل دارد ، افزود: تمام ظرفیت‌های رسانه به کارگرفته خواهد شد، تا بتوانیم گامی برای اهل بیت(ع) برداریم.

فارس

افزودن نظر جدید

انتشار دیدگاه به معنای تایید آن نیست . نظرات توهین آمیز منتشر نمی شود .
Image CAPTCHA
لطفا کاراکترهای تصویر را در کادر بالا وارد نمایید.